A MOHÁCSI SPORT KLUB

már 4 éve foglalkozik a dél-magyarországi régióban a strandröplabda sport népszerűsítésével, utánpótlásneveléssel.

A leány és fiú utánpótlásnevelő műhely a 8-16 éves korosztályban már több, mint 100 gyermekkel foglalkozik Mohácson és vonzáskörzetében.  Jelenleg három településen vannak a bázisaink: Mohácson, Majson és Olaszon.

Elkötelezett testnevelők és edzők foglalkoznak a gyermekekkel, az őszi-téli időszakban teremben,  tavasztól – őszig pedig szabadtéri pályákon folynak az edzéseink.

Sport - mozgás - egészség

Tehetséges fiataljainkat a versenyzésig  elkísérjük, támogatjuk, kiscsoportos foglalkozásainkon igyekszünk mindent megmutatni, megtanítani, hogy kiváló versenyzők válhassanak belőlük.

Rendszeresen rendezünk versenyeket Mohácson és téli időszakban Budapesten, fedett pályákon.  A gyerekek évente több alkalommal tudnak különféle fokozatú versenyekre járni valamint a nyári időszakban edzőtáborokban felkészülni a versenyekre.

Hiszünk benne, hogy a sporton keresztül olyan szilárd értékrendet közvetítünk sportolóink számára, amely a pályán kívül az élet bármely területén irányadó: EGYÜTTMŰKÖDÉS, KITARTÁS, TISZTELET

HELYSZÍN

7700 Mohács, Íjász u. 8.  // nyitott strandröplabda pályák

Megközelítés: Eszéki vagy az 56-os út irányából

Mohácsi Sport Klub Nonprofit Kft. Székhelyén.

7700 Mohács, 089/435 ös helyrajzi számon