PÁLYAFOGLALÁS

Pécsvári Edina +36203196171

Bérleti díj:

4.000 Ft/óra/pálya

Egyedi rendezvények, hosszabb bérlés esetén kérje árajánlatunkat:

mohacsisportklub@gmail.com

A STRANDRÖPLABDA PÁLYÁK HASZNÁLTAI RENDJE

1. Nyitvatartás, regisztráció

• Nyitvatartási idő: hétfő – vasárnap 10:00 – 19:00;
  • A létesítmény területén tilos a dohányzás!
  • A sportszolgáltatásokat igénybe vevő Vendégekről a Mohácsi Sport Klub Kft. adatnyilvántartást vezet. A szükséges adatok szolgáltatását megtagadó Vendéggel szemben a Kft. jogosult megtagadni az érintett szolgáltatásokat.
  • A szolgáltatások csak érvényes regisztrációval vehetők igénybe, ezért kérjük kedves Vendégeinket, hogy érkezéskor, még a szolgáltatás igénybevételének megkezdése előtt regisztráljatok. A pályadíjak, az idősávok, és az egyéb szolgáltatások díjszabásai a mindenkor aktuális árlista szerint alakulnak.
  • A szolgáltatások csak rendezett anyagi feltételekkel vehetők igénybe

2. Szezonbérlet: fix időpont foglalására jogosít a teljes szezonra. A játék megkezdése előtt 24 órával a HELLA®-n keresztül az időpont módosítható, illetve lemondható.
Alkalmi foglalás: Az üres helyek foglalhatóak ilyen módón, maximum 1 hétre előre. 24 órával a játék megkezdése előtt le nem mondott órát lejátszottnak tekintjük,
A bérletes és alkalmi foglalások nem átruházhatóak, minden Vendég csak a saját foglalását veheti igénybe.

3. Játékidő // strandröplabda-pályák és környezetük

•  Kérjük kedves Vendékeinket, hogy a játékra várva, ne a homokon tartózkodjatok! A homokra felmenni legkorábban a játék megkezdése előtt 5 perccel lehet. A játékidő utolsó 5 perce a pálya rendbe tételére van fenntartva, ez minden használat után a játékosok feladata.
    ⦁ Kérjük a pályát a vonalakon túl is szíveskedjetek lehúzni, hogy sehol ne maradjanak nyomok, illetve, hogy a homok mindenhol egyenletesen szétterüljön. A lehúzót az arra kijelölt helyre szíveskedjetek visszarakni.
    ⦁ Kérjük segítsétek szelektív hulladékgyűjtésünket azzal, hogy a műanyag palackokat és labdás dobozokat az arra kijelölt kukába dobjátok.
    ⦁ A Sportpálya területén mindenki köteles betartani a strandröplabdára vonatkozó írott és íratlan viselkedési és öltözködési szabályokat.
    ⦁ Az öltözőben, a pályán, a székeken hagyott tárgyakért felelősséget nem vállalunk.

4. Parkolás

• Parkolás csak az arra kijelölt helyen engedélyezett.
  •  A sportpályán kívül, közterületen a parkolás ingyenes.

5. Általános feltételek

• A szolgáltatásokat minden vendég saját felelősségére és kockázatára veszi igénybe.
  • Kérünk mindenkit, tisztelje meg azzal létesítményünket, hogy az öltözőben, illetve az étteremben kialakított mellékhelységet használja, nem a „zöldterületeket”!
  • A pályára tilos bárminemű anyagot felvinni, amely a homokot beszennyezi.
  • A pályákon a Vendégek saját sporteszközöket használnak, a sportközpontban bérlésre nincs lehetőség.
  • Kérjük kedves Vendégeinket, hogy edzés, játék után a homokot töröljétek le magatokról, hogy minél kevesebb homokot vigyetek be az öltözőbe!

A Mohácsi Sport Klub Kft. nem vállal felelősséget a személyekben vagy anyagi értékekben keletkezett károkért, amennyiben azok a használati rend be nem tartásából, illetve a Vendégek felelőtlen magatartásából erednek. Nem vállal felelősséget továbbá az elveszett, eltulajdonított tárgyakért, eszközökért.

Minden okozott kárt a gondnoknak jelenteni kell. A nem rendeltetésszerű használatból okozott kárt minden esetben meg kell téríteni!
A szolgáltatások igénybe vétele a Használati rend egyidejűleg történő elfogadását is jelenti.

Érvényes: 2020. Szeptember 1 -től visszavonásig
Mohácsi Sport Klub Nonprofit Kft.