EDZÉSEINK

Tavasztól őszig:

Edzéseinket tavasztól őszig a Mohácsi Sport Klub területén (7700 Mohács, Íjász u. 8.) található 3 szabadtéri strandröplabda pályánkon tartjuk.

Heti 3 alkalommal van lehetőségük a játokosainknak edzeni,

hétfő, csütörtök és pénteki napokon 14:30-18:00-ig.

Ősztől tavaszig:

Három település iskoláiban folynak folyamatosan az őszi-téli edzéseink.

• Mohács Brodarics Általános Iskola, Park utcai Általános Iskola, Széchenyi Általános Iskola
  • Majs
  • Olasz

Ha elmúltál 10 éves és szeretnél egy igazán jó közösséghez tartozni és kipróbálni magad, várunk szeretettel.

Az edzéseket minden alkalommal 2 edző tartja. Az új illetve kisebb korosztályú játékosainkkal külön egy edző foglalkozik, valamint a már rutinos, „régi” játékosainknak is külön edző tartja a tréningeket. Így mindenki a tudásszintjének megfelelő edzésben részesülhet.

Miután a kezdők is elsajátítják a sportág rejtelmeit és alapjait, lehetőségük nyílik a versenyeken való részvételre. Ezek a versenyek, mind a fejlődést, mind a közösséghez való alkalmazkodást is elősegítik a gyerekekben, mindamellett, hogy jól érzik magukat közben.

Tavasszal és nyáron edzőtáborokat szervezünk, ahol az edzések mellett igazán jó programokkal és jó hangulatban várjuk a meglévő és az érdeklődő, sportolni vágyó gyerekeket egyaránt.

KAPCSOLAT: Pécsvári Edina
06-20-319-6171, mohacsisportklub@gmail.com